Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Wystawy


Wystawa Jubileuszowa - 150. Rocznica Urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera

Zdjęcie grupowe uczestników finisażu wystawy 150. rocznicy urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera - 27.08.2015


27 sierpnia 2015 r. w Galerii Domu Kultury w Kozach odbył się uroczysty finisaż wystawy poświęconej 150. rocznicy urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Wystawę przygotowało Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Bielsku-Białej, Dom Kultury oraz Koło PTT w Kozach.


Zobacz fotogalerię (kliknij)


kreska ozdobna


Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Bielsku-Białej,Dom Kultury oraz Koło PTT w Kozach zapraszają na wystawę jubileuszową „150. rocznica urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera” od 17 do 28 sierpnia w godzinach 9:00-20:00 do galerii DK w Kozach (Krakowska 2). Uroczyste zakończenie 27 (czwartek) o godzinie 18:00.

 

Plakat - Wystawa Jubileuszowa - 150. Rocznica Urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl