Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

XIV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2017


WYNIKI FESTIWALU 2014

PROTOKÓŁ JURY

XI Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych

„Złota Trąbka „

Kozy 31 maja - 1 czerwca 2014 r.


Jury konkursu w składzie:


przewodniczący - dr hab. Zdzisław Stolarczyk – puzonista, prof. Akademii Muzycznej w Krakowie.


członkowie:      - płk dr Paweł Lewandowski – inspektor orkiestr wojskowych.

                     - Orlin Bebenow – instrumentalista, dyrygent, aranżer i kompozytor, prezes Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w Bydgoszczy.


sekretarz – Wiesława Kobiela


Po wysłuchaniu 7 orkiestr zgłoszonych do konkursu estradowego w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Trąbka” w Kozach, Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:


BRĄZOWY DYPLOM - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzelce Wielkie, kapelmistrz: Tomasz Dulski


BRĄZOWY DYPLOM – Miejska Orkiestra MODERATO Warka, kapelmistrz: Artur Gębski


SREBRNY DYPLOM - Orkiestra Dęta OSP w Polance Wielkiej, kapelmistrz: Jan Jarosz


SREBRNY DYPLOM - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, kapelmistrz: Sławomir Szafrański


ZŁOTY DYPLOM i Puchar dyrektora Domu Kultury w Kozach za zajęcie III miejsca w konkursie estradowym - Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach, kapelmistrz: Tomasz Janusz


ZŁOTY DYPLOM i Puchar prezesa Polskiego Związku Chórów i Orkiestr Oddziału w Bielsku-Białej za zajęcie II miejsca w konkursie estradowym - Orkiestra Dęta OSP w Słupcy, kapelmistrz: Jan Jasiński


ZŁOTY DYPLOM wraz z nagrodą pieniężną i Puchar Wójta Gminy Kozy za zajęcie I miejsca w konkursie estradowym - Orkiestra Dęta Gminy Żytno, kapelmistrz: Krzysztof Jabłoński


Po wysłuchaniu 3 orkiestr zgłoszonych do konkursu musztry orkiestrowej w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Trąbka” w Kozach, Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:


ZŁOTY DYPLOM i Puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Jasienicy za zajęcie II miejsca w konkursie musztry orkiestrowej - Orkiestra Dęta OSP w Słupcy, kapelmistrz: Jan Jasiński


ZŁOTY DYPLOM i Puchar prezesa Polskiego Związku Chórów i Orkiestr Oddziału w Bielsku-Białej za zajęcie I miejsca w konkursie musztry orkiestrowej wraz z nagrodą pieniężną - Miejskiej Orkiestry MODERATO Warka, kapelmistrz: Artur Gębski


ZŁOTY DYPLOM i Puchar Wójta Gminy Jasienica za zajęcie I miejsca w konkursie musztry orkiestrowej wraz z nagrodą pieniężną - Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Kleszczów, kapelmistrz: Sławomir Szafrański


Nagrody specjalne i wyróżnienia:

Puchar Małgorzaty Handzlik – Poseł do Parlamentu Europejskiego dla najlepszego zespołu polskiego za bardzo dobre wykonanie utworu kompozytora polskiego dla Orkiestry Dętej MDK w Czechowicach-Dziedzicach, kapelmistrz: Tomasz Janusz.


Puchar Jacka Falfusa – posła na sejm RP – dla najlepszego zespołu młodzieżowego – Orkiestra Dęta Gminy Żytno, kapelmistrz: Krzysztof Jabłoński.


PROTOKÓŁ JURY (pdf)




Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl