Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


Wojciech Więckowski - KONCERT FORTEPIANOWY, Pałac Czeczów w Kozach - 19.01.2016

 Szczerość. Tym jednym słowem można określić koncert Waltera Edgy (Wojciecha Więckowskiego), który odbył się 19 stycznia br. w sali koncertowej Pałacu Czeczów w Kozach. Pianista zaprezentował swoje kompozycje oparte na ciekawych i często zmiennych dynamicznie improwizacjach. Na bis nie zabrakło również utworów na życzenie. Walter – jak sam o sobie mówi – nie jest muzykiem ani stricte klasycznym, ani stricte jazzowym. Daje ponieść się chwili i często przed koncertem nie ma ustalonego całego repertuaru. Odczuć można było to w żartobliwej, pochodzącej prosto z serca konferansjerce. Pojawiły się także dedykacje m.in. dla jednej z organizatorek koncertu. Wojtkowi bardzo spodobała się przyjazna atmosfera w naszej miejscowości. Parę dni później zagościł na trzecim już Jam Session organizowanym przez Pub RESET, gdzie można było nie tylko go posłuchać, lecz także z nim zagrać. Jamowe spotkania w koziańskim pubie należą do wyjątkowych.

W muzyczny trans wpadają wszyscy uczestnicy, a grają nawet ci, którzy grać na co dzień nie potrafią. „Muzyka jest jedna!” – tak skomentował Walter Edgy, który z pewnością w Kozach jeszcze zawita…

Tomasz Kinecki

 

kreska ozdobna

 

 Plakat-Koncert fortepianowy w Palacu Czeczow w Kozach-WALTER EDGY-Wojciech Wieckowski-19 stycznia 2016, godz. 19

KONCERT FORTEPIANOWY

Wojciecha Więckowskiego

w Pałacu Czeczów w Kozach

19 stycznia 2016 r.

godz. 19:00

 

Bezpłatne zaproszenia do odebrania w biurze Domu Kultury w Kozach.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Wojciech Więckowski - kompozytor, pianista, aranżer, improwizator.

"W swojej twórczości prezentuje wpływy zarówno muzyki klasycznej jak i jazzowej, wybiegając tym samym daleko poza sztywne ramy klasyfikacji gatunkowej.

To pianista młodego pokolenia, który wypracował własny styl oraz harmonię, a grając nie stosuje przy improwizacji zestawu gotowych patentów i skal, zamiast tego za każdym razem proponuje zupełnie inną opowieść muzyczną.

Rozwinął również swój główny talent do kompozycji i spełnił wszelkie wymagania, jakie są stawiane w drodze edukacji muzycznej.

Był uczniem Kazimierza Dudy, który wychował takie indywidualności jak Bronisław Suchanek, czy Kazimierz Jonkisz.

W 2012 r. wydał singiel "In the last story" dzięki współpracy z UMC Music Publishing House LTD London.

Laureat m. in. prestiżowego Konkursu Kompozytorskiego im. Krzysztofa Komedy (Słupsk 2011).


W 2013 otrzymał pierwszą nagrodę w Konkursie Beat 100 (London) za kompozycję "Inside".

 Obecnie pracuje nad własnym materiałem muzycznym.

Występował w Europie, Azji i na środkowym wschodzie.

Współpracował z wybitnymi muzykami takimi jak: Frank Gambele, Martin Hearn, Arkadiusz Krupa.
Galeria


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl