Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Konkursy, przeglądy, festiwale


VII Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza 2017 - 21.05.2017 r.

VII Turniej Szachowy Gminy Kozy im. WLADYSLAWA HONKISZA 2017

 

VII Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza


Cele: popularyzacja gry w szachy; kształcenie umiejętności krytycznego i logicznego myślenia oraz zasadnego podejmowania decyzji, kreatywności, rozwijania wyobraźni; zachęcanie do uczciwego współzawodnictwa; integracja środowiska lokalnego.


Termin: turniej odbędzie się 21 maja 2017 roku (niedziela) w Domu Kultury w Kozach (ul. Krakowska 2) od godziny 9.00 w czterech oddzielnych kategoriach wiekowych: przedszkolaków, młodszych juniorów (szkoły podstawowe), starszych juniorów (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne), seniorów.


Zgłoszenia do turnieju należy dostarczyć do 18 maja 2017 roku do sekretariatu Domu Kultury (tel. 338174232) lub drogą e-mailową na adres turniejszachowy.kozy@wp.pl według wzoru: imię i nazwisko, data urodzenia, kategoria szachowa, klub lub szkoła.


System rozgrywek: „szwajcarski” 9 rund lub kołowy w zależności od ilości uczestników - kojarzenie komputerowe.


Nagrody: statuetki/puchary za pierwsze miejsca w każdej z kategorii oraz dyplomy dla finalistów. Wyróżnienia: dla najmłodszego uczestnika turnieju, dla najstarszego uczestnika turnieju.


Organizator: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i promocji Gminy Kozy


Opieka sędziowska: Kazimierz Polok


Prowadzenie: Anna Filarska, Jacek Kaliński, Miłosz Zelek.


Sprawy różne: W Turnieju obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego. Udział w turnieju jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie Turnieju.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl