Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Konkursy, przeglądy, festiwale


VII Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza 2017 - 21.05.2017 r.

VII Turniej Szachowy Gminy Kozy im. WLADYSLAWA HONKISZA 2017

 

VII Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza


Cele: popularyzacja gry w szachy; kształcenie umiejętności krytycznego i logicznego myślenia oraz zasadnego podejmowania decyzji, kreatywności, rozwijania wyobraźni; zachęcanie do uczciwego współzawodnictwa; integracja środowiska lokalnego.


Termin: turniej odbędzie się 21 maja 2017 roku (niedziela) w Domu Kultury w Kozach (ul. Krakowska 2) od godziny 9.00 w czterech oddzielnych kategoriach wiekowych: przedszkolaków, młodszych juniorów (szkoły podstawowe), starszych juniorów (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne), seniorów.


Zgłoszenia do turnieju należy dostarczyć do 18 maja 2017 roku do sekretariatu Domu Kultury (tel. 338174232) lub drogą e-mailową na adres turniejszachowy.kozy@wp.pl według wzoru: imię i nazwisko, data urodzenia, kategoria szachowa, klub lub szkoła.


System rozgrywek: „szwajcarski” 9 rund lub kołowy w zależności od ilości uczestników - kojarzenie komputerowe.


Nagrody: statuetki/puchary za pierwsze miejsca w każdej z kategorii oraz dyplomy dla finalistów. Wyróżnienia: dla najmłodszego uczestnika turnieju, dla najstarszego uczestnika turnieju.


Organizator: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju i promocji Gminy Kozy


Opieka sędziowska: Kazimierz Polok


Prowadzenie: Anna Filarska, Jacek Kaliński, Miłosz Zelek.


Sprawy różne: W Turnieju obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego. Udział w turnieju jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie Turnieju.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl