Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


Śledź i groch z kapustą - Piotr Sadowski - koncert w Pałacu Czeczów w Kozach - 17.02.2015

17 lutego zaprosiliśmy Państwa do Pałacu Czeczów na koncert pt.: „Śledź i groch z kapustą”, w wykonaniu Piotra Sadowskiego, Chóru Domu Kultury w Kozach oraz pianisty Macieja Podworskiego.
Tytuł koncertu przypomina o okazji z jakiej impreza się odbyła – zakończenie okresu karnawału, tak zwane „ostatki”. Niezwykle zróżnicowany muzycznie repertuar koncertu oraz jego zabawna oprawa, zapewniona przez prowadzącego – globtrotera Grzegorza Holerka, zagwarantowała naszym gościom udany wieczór.
Dopełnieniem imprezy był przysłowiowy „śledzik”, którym chętnie częstowali się nasi goście. Dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie imprezą oraz liczny w niej udział i zapraszamy na kolejne!

(S. Piskorek-Oczko)


Zobacz fotogalerię

  
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl