Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

XIV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2017


Program Festiwalu 2017

Program XIV Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych
„Złota Trąbka” 2017


3 czerwca (sobota)

Bielsko-Biała

godz. 11.00-14.00 – Konkurs Estradowy – Park Słowackiego, estrada przy Bielskim Centrum Kultury

         11.00-11.20 – Tingle Tangle Band z Pisarzowic – kapelmistrz: Marcin Słonina

         11.25-11.45 – Orkiestra Dęta „Glorieta” z Jaworza – kapelmistrz: Stanisław Sojka

         11.50-12.10 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz – kapelmistrz: Stanisław Wróbel

         12.15-12.35 – Niezależny Zespół Miłośników Muzyki z Kóz – kapelmistrz: Rafał Krywult

         12.40-13.00 – Gulbenes Mūzikas Skolas Pūtēju Orķestris (Łotwa) – kapelmistrz: Donāts Veikšāns

         13.05-13.25 – Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso” – kapelmistrz: Zdzisław Włodarski, Kamil Żarnecki

         13.30-14.00 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach – kapelmistrz: Tomasz Janusz


godz. 14.00 – próba połączonych orkiestr – Park Słowackiego

godz. 15.30 – Koncert połączonych orkiestr – Rynek,

godz. 16.30-17.00 – Parada orkiestr – Rynek → ul. J. Słowackiego → Bielskie Centrum Kultury,


godz. 18.00 – Koncert plenerowy – Park Słowackiego

          18.00-18.30 – Gulbenes Mūzikas Skolas Pūtēju Orķestris (Łotwa) – kapelmistrz: Donāts Veikšāns,

          18.30-19.00 – Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso” – kapelmistrz: Zdzisław Włodarski, Kamil Żarnecki.


Rudzica

godz. 18.00 – Koncert plenerowy – amfiteatr przy Filii Gminnego Ośrodka Kultury

Młodzieżowa Orkiestra Dęta MDK w Czechowicach-Dziedzicach – kapelmistrz: Tomasz Janusz


Jaworze

godz. 18.30 – Koncert plenerowy – amfiteatr przy ul. Wapienickiej

         18.30-19.00 – Tingle Tangle Band z Pisarzowic – kapelmistrz: Marcin Słonina

         19.00-19.30 – Orkiestra Dęta „Glorieta” z Jaworza – kapelmistrz: Stanisław Sojka


4 czerwca (niedziela)
Kozy

godz. 12.30 – Parada orkiestr – ul. Szkolna

godz. 13.00-15.00 – Przegląd Orkiestr o Puchar Starosty Bielskiego – estrada przy ul. Szkolnej

         13.00-13.20 – Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso” – kapelmistrz: Zdzisław Włodarski, Kamil Żarnecki,

         13.25-13.45 – Gulbenes Mūzikas Skolas Pūtēju Orķestris (Łotwa) – kapelmistrz: Donāts Veikšāns,

         13.50-14.10 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz – kapelmistrz: Stanisław Wróbel,

         14.15-14.35 – Dechový Orchestr Mladých Zuš Příbor (Czechy) – kapelmistrz: Ivo Lacný,

         14.40-15.00 – Orkiestra Dęta „Glorieta” z Jaworza – kapelmistrz: Stanisław Sojka,

         15.05-15.25 – Niezależny Zespół Miłośników Muzyki z Kóz – kapelmistrz: Rafał Krywult.


godz. 15.45 – Koncert plenerowy – estrada przy ul. Szkolnej

         15.45-16.15 – Orkiestra Dęta „Glorieta” z Jaworza – kapelmistrz: Stanisław Sojka,

         16.15-16.45 – Niezależny Zespół Miłośników Muzyki z Kóz – kapelmistrz: Rafał Krywult,

godz. 18.00 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz – kapelmistrz: Stanisław Wróbel.


Jasienica

Kompleks Sportowo-Kulturalno-Rekreacyjny „Drzewiarz”

godz. 16.00 – Konkurs Musztry Orkiestrowej

          16.00- 16.10 – Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso” – kapelmistrz: Zdzisław Włodarski, Kamil Żarnecki,

          16.15-16.25 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz – kapelmistrz: Stanisław Wróbel,

          16.30-16.40 – Gulbenes Mūzikas Skolas Pūtēju Orķestris (Łotwa) – kapelmistrz: Donāts Veikšāns,

          16.45-16.55 – Dechový Orchestr Mladých Zuš Příbor (Czechy) – kapelmistrz: Ivo Lacný.


godz. 17.00 – Koncert plenerowy

         17.00-17.30 – Kozienicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Furioso” – kapelmistrz: Zdzisław Włodarski, Kamil Żarnecki,

         17.30-18.00 – Dechový Orchestr Mladých Zuš Příbor (Czechy) – kapelmistrz: Ivo Lacný.


godz. 18.00 – Ogłoszenie wyników i koncert laureatów.


Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie.

 




Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl