Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

XVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2021


Orkiestry Festiwalu ZŁOTA TRĄBKA 2020

 

Z powodu pandemii koronawirusa, w porozumieniu z organizatorami XVII Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2020, podjęto decyzję o przeniesieniu naszego festiwalu na rok 2021. Dokładny termin festiwalu zostanie ogłoszony na stronie internetowej www.festiwal.kozy.pl w późniejszym czasie.

 

Jednocześnie informujemy, że wszystkie zespoły są automatycznie zakwalifikowane do przyszłorocznego festiwalu. Udział będzie możliwy po uprzednim potwierdzeniu uczestnictwa w festiwalu u organizatorów w terminie do 12 lutego 2021 r.



Orkiestry zakwalifikowane na
XVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych
ZŁOTA TRĄBKA 2020


1. Lakiteleki Tűzoltózenekar (Węgry)
Kapelmistrz: Ferenc Szőke


2. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Pisarzowice (Polska)
Kapelmistrz: Jakub Krysta


3. Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń (Polska)
Kapelmistrz: Piotr Kaczor


4. Szkolna Orkiestra Dęta Allegretto z Rogoźnika (Polska)
Kapelmistrz: Krzysztof Zając


5. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz (Polska)
Kapelmistrz: Agnieszka Hałat


6. Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowach nad Okszą (Polska)
Kapelmistrz: Wojciech Pompka


7. Orkiestra Reprezentacyjna Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (Polska)
Kapelmistrz: Karol Pyka


8. Orkiestra Dęta Sobolów (Polska)
Kapelmistrz: Justyna-Chmielek-Korbut


9. Gminna Orkiestra Dęta Kroczyce (Polska)
Kapelmistrz: Tomasz Zawadzki




Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl