Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Wystawy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Rygory sanitarne Domu Kultury w Kozach
Deklaracja dostępności
Polityka prywatności
Lista obsługiwanych stron (fanpage) przez Dom Kultury w Kozach
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

XVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2021


Orkiestry Festiwalu ZŁOTA TRĄBKA 2020

 

XVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2021

zaplanowano na 5-6 czerwca 2021 r.

 

W tym roku planowany jest udział zespołów w Festiwalu "Złota Trąbka" zarówno stacjonarnie jak i online!


 Orkiestry zakwalifikowane na XVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych ZŁOTA TRĄBKA 2021


Orkiestra Dęta Sobolów – Kapelmistrz: Justyna-Chmielek-Korbut

 

Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń – Kapelmistrz: Piotr Kaczor oraz Mażoretkami „Big Bang” Gostyń – Instruktorki: Karina Altman, Pola Walinowicz


Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz – Kapelmistrz: Dawid Zbijowski oraz Mażoretki NEMEZIS Hecznarowice – Instruktor: Kinga Biba


Szkolna Orkiestra Dęta Allegretto z Rogoźnika – Kapelmistrz: Krzysztof Zając


Orkiestra Reprezentacyjna Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – Kapelmistrz: Roman Hyla


Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowach nad Okszą – Kapelmistrz: Wojciech Pompka


Gminna Orkiestra Dęta Kroczyce – Kapelmistrz: Tomasz Zawadzki


Orkiestra Miasta Oświęcim – Kapelmistrz: Łukasz Jabcoń


MAŻORETKI NEMEZIS Hecznarowice – Instruktor: Kinga Biba


Harcerska Orkiestra Dęta z Tczewa – Kapelmistrz: Magdalena Kubicka-Netka


Orkiestra Dęta przy OSP Męcina – Kapelmistrz: Władysław Michura


Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta z Tarnowskich Gór – Aleksander König


Orkiestra Dęta OSP Iwanowice – Kapelmistrz: Paweł Janiak oraz Mażoretki ARISE – Instruktorka: Arleta Piotrowska


Orkiestra Dęta SILENZIO w Woli – Kapelmistrz: Piotr Olearczyk


Orkiestra Dęta OSP w Polance Wielkiej – Kapelmistrz: Mariusz Płonka


Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach – Kapelmistrz: Tomasz Janusz


 




Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl