Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


My Fair Lady - musical - 2.04.2016 r.

3 zdjęcia z musicalu MY FAIR LADY w wykonaniu MOVIMENTO z Czechowic-Dziedzic w Domu Kultury w Kozach 2 kwietnia 2016 r.


2 kwietnia po raz kolejny zagościł na scenie Domu Kultury w Kozach Czechowicki Teatr Muzyczny MOVIMENTO działający przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Tym razem przeniósł nas w czasie do XIX wiecznego Londynu. A to za sprawą musicalu pt.: „My Fair Lady” Fredericka Loewe. Przypadkowe spotkanie sławnego profesora fonetyki i dialektów Henry’ego Higginsa i ulicznej kwiaciarki Elizy Doolittle zapoczątkowało szereg zabawnych zdarzeń. Profesor Higgins przyjął osobliwy zakład, iż jest w stanie w ciągu zaledwie pół roku nauczyć wzorowej angielszczyzny i wytwornych manier nawet tak nieokrzesaną dzikuskę jak Eliza. Humor językowy i sytuacyjny spektaklu, znane nam przeboje, takie jak: „Jeden mały szczęścia łut", „Przetańczyć całą noc", czy „Tę ulicę znam", sprawiły, że wieczór należał do bardziej udanych. Świadczyły o tym również długie owacje na stojąco!
Przedstawienie wyreżyserowała Barbara Bielaczyc, kierownictwo muzyczne objął Aleksander Teliga, nad przygotowaniem chóru pracowała Ewelina Stanclik.


Zobacz fotogalię

 

kreska ozdobna

 

 

Plakat - MY FAIR LADY - Fredericka Loewe w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento działającego przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. sobota - 2 kwietnia 2016 r., godz. 19:00, sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Domu Kultury w Kozach

 

 

Zapraszamy na musical

pt. „My Fair Lady”

Fredericka Loewe


w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento

działającego przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.


sobota - 2 kwietnia 2016 r.

godz. 19:00

sala widowiskowa Domu Kultury w Kozach.

 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w biurze Domu Kultury w Kozach.


Akcja musicalu przepełnionego barwnym humorem językowym i sytuacyjnym rozgrywa się w Londynie w XIX wieku, gdzie językoznawca, prof. Higgins, zakłada się z przyjacielem, że przemieni uliczną kwiaciarkę w damę z wyższych sfer. Przypadkowym obiektem półrocznego eksperymentu staje się Eliza Doolittle.


Reżyseria: Barbara Bielaczyc

Kierownictwo muzyczne: Aleksander Teliga

Przygotowanie chóru: Ewelina Stanclik

W rolach głównych:
Eliza - Faustyna Mercik
Higgins - Bartosz Surówka
Pickering - Piotr Maga
Doolittle - Sebastian Gabryś
pan Pierce - Agnieszka Gawlas
Fred - Paweł Gabor
oraz soliści i chór Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento.

 
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl