Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

DNI KÓZ 2018


Koncert zespołu The Djangos - 3.06.2018 r.

Zapraszamy na koncert

zespołu The Djangos


niedziela - 3 czerwca 2018 r.,

godz. 19.30–20.30


 

estrada na placu targowym w Kozach

 

przy ul. SzkolnejZdjęcie - zespół The Djangos


Dla zespołu to szczególny koncert, bo promują swoją pierwszą wymarzoną autorską płytę Hot & Fire! Jak mówią: "to nie jest aż tak ważne, bo ważniejsze jest, że ta płyta powstawała właśnie tu w Kozach, u podnóża Hrobaczej Łąki. To co całkiem niedawno, było niewyobrażalne i wręcz nieosiągalne stało się rzeczywistością, oczywiście na miarę naszych możliwości. Niewątpliwe faktem jest, że chyba już tysiące godzin spędzonych w naszym Domu Kultury w Kozach, zaowocowało pewien rozwój i progres w działaniu, oraz doprowadziło do sytuacji, że to co robimy ma sens i to nawet trochę głębszy. Jedno jest pewne, że niezależnie od koniunktury, czy mody panującej, to warto robić swoje niezmiennie, bo przecież planeta obraca się cały czas..., cytując Boba Marleya: Jedna Miłość, Jedno Serce. Zbierzmy się razem i poczujmy się dobrze."

 

The Djangos to zespół dziesięciu pasjonatów, którzy spotkali się z potrzeby serca, a może nawet i duszy, ale przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki. Ogromne znaczenie ma dla nich kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa (z pewnymi wszak gatunkowymi wyjątkami). Wierzą, że muzyka może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła ich w jeden zespół.

 

The Djangos to:

Natalia „Ka” Paruszewska urodzona w Niemczech wychowana w Nowym Yorku charyzmatyczna wokalistka zespołu.

Angelika Wróbel – perkusja,

Monika Biczysko chóry oraz instrumenty klawiszowe,

Dorian Borek – instrumenty klawiszowe,

Janusz Zalewski – gitara,

Tomasz Kinecki – instrumenty perkusyjne,

Paweł Kamiński – saksofon,

Marcin Malarz – trąbka,

Andrzej Danek  – Puzon,

Daniel Wysocki – bass


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl