Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


KONCERT NOWOROCZNY, 20-lecie DOMU KULTURY W KOZACH - 11.01.2014 r.

11 stycznia 2014 roku odbył się Koncert Noworoczny. Wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kóz wraz z zaproszonymi przez nią gośćmi. Wszystkie zespoły łączy ze sobą miejsce działania, miejsce, które obchodziło niedawno swe 20. urodziny - Dom Kultury w Kozach. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Jesteśmy szczęśliwi, że byliście z nami.

 

 

W imieniu swoim i całego zespołu pracowników Domu Kultury w Kozach

składam gorące podziękowanie uczestnikom sobotniego Koncertu Noworocznego,

w trakcie którego świętowaliśmy 20 lat istnienia naszej instytucji.

Dziękujemy: gościom, publiczności oraz wykonawcom.

Dziękujemy za wszelkie wyrazy sympatii, życzenia skierowane pod naszym adresem; te wypowiedziane publicznie i te które otrzymaliśmy drogą pocztową.

Przez 20 lat dostrzegamy, że jesteśmy lubiani - co nas bardzo cieszy. Przyznaję, że i my lubimy jak jesteście z nami i jesteśmy wam potrzebni.

 

 

Marek Małecki

Dyrektor Domu Kultury w Kozach

 

ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA GALERII ZDJĘĆ
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl