Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

DNI KÓZ 2018


Koncert Grupy Wokalnej Domu Kultury w KOzach i zespołu Factory of Blues - 2.06.2018 r.

Zapraszamy na koncert pt.

"Blues wciąż żyje i ma się dobrze"


w wykonaniu Grupy Wokalnej Domu Kultury w Kozach

i zespołu Factory of Blues


sobota - 2 czerwca 2018 r., godz. 18.10-19.40


estrada na placu targowym w Kozach

przy ul. Szkolnej


Zdjęcie fot. Aneta Skorek-Czyżewska - koncert pt. Blues wciąż żyje i ma się dobrze


Grupa Wokalna Domu Kultury w Kozach istnieje od kilku lat. Tworzą ją dzieci, młodzież i dorośli. Podczas zajęć wokalnych i prób przygotowują koncerty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród koziańskiej publiczności.
Tym razem wraz z bielskim zespołem Factory of Blues stworzyli widowisko muzyczne pt. „Blues wciąż żyje i ma się dobrze”, które jest swoistą podróżą w czasie pełną refleksji i wzruszeń. Koncert już raz można było obejrzeć i wysłuchać na scenie Domu Kultury w Kozach, a tym razem blues zagości na scenie głównej podczas Dni Kóz – 2 czerwca 2018 o godz. 18.10-19.40.

Zapraszamy!


Wystąpią:
Grupa Wokalna Domu Kultury w Kozach:
Sylwia Drewnicka, Małgorzata Łodziana, Patryk Drewnicki, Gabriela Pezda, Martyna Rozmus, Anna Dudziak

Factory of Blues
Zespół powstał w 2011 r. Jak sama nazwa sugeruje brzmienie zespołu wywodzi się z amerykańskiej tradycji muzyki bluesowej granej kiedyś przez prostych wieśniaków i niewolników na południu Stanów Zjednoczonych i przeniesionej później do większych miast. Podstawowymi instrumentami pozostają tak jak kiedyś gitara, pianino i harmonijka ustna.
Grają zarówno standardy bluesowe takich artystów jak Blind Willie McTell, Blind Willie Johnson, Muddy Waters, Big Bill Bronzy, jak i własne utwory.
Jest nastrojowo i poetycko. Blues to nie tylko smutek, to refleksja, zaduma, a czasem i nadzieja na lepszą przyszłość.

Skład zespołu:
Piotr Barteczko – instrumenty klawiszowe, gitary
Mateusz Barteczko – gitara basowa
Krzysztof Konopka – harmonijka
Leszek Szewczuga - perkusja
Darek Dzida – wokal, gitary
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl