Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


Koncert fortepianowy Patrycji Gajek w Pałacu Czeczów - 31.03.2015


Zobacz fotogalerię


kreska ozdobna


Zapraszamy na

KONCERT FORTEPIANOWY

Patrycji Gajek


31 marca 2015 r.

godz. 18:00

Pałac Czeczów w Kozach

 


Koncert połączony

z wernisażem wystawy malarstwa

Anny Lewińskiej

pt.:

"Ciągłe poszukiwania"

 

 

Bezpłatne zaproszenia do odebrania w biurze Domu Kultury w Kozach.

Ilość miejsc ograniczona!***


Patrycja Gajek - Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku pięciu lat. W 2003 r. wstąpiła do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim w klasie fortepianu mgr Cecylii Maier-Plewka. Po ukończeniu tejże szkoły w 2009 r., swą naukę kontynuowała w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej, pod kierunkiem mgr Małgorzaty Surowiak-Then. Do swych najważniejszych osiągnięć zalicza: II miejsce na Konkursie Pianistycznym „Claude Debussy, a symbolizm” – Katowice 2012 r.; wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Pro Bohemia – Ostrava 2013 r.; wyróżnienie na Podkarpackich Spotkaniach Pianistycznych – Krosno 2014 r.; I miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Klawesynowym w kategorii zespół kameralny – Gdańsk 2014 r. Jest także stypendystką Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcia naukowo-artystyczne w roku szkolnym 2013/2014.

 

***

 

Anna Lewińska ukończyła studia na Wydziale Architektury oraz Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Jej największą pasją jest malarstwo. W swej twórczości stosuje różnorodne techniki, poczynając od akwareli i pasteli po akryl i olej. Ulubionym sposobem malowania jest technika własna oparta na zastosowaniu tkaniny w cyklu tworzenia obrazu. W dorobku ma ponad 50 wystaw indywidualnych oraz udział w prawie 150 wystawach zbiorowych. Jest członkiem ZPAP, International Association of Art UNESCO, Stowarzyszenia Pastelistów Polskich, Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach na całym świecie.
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl