Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Konkursy, przeglądy, festiwale


Kadry z wakacyjnych podróży 2013 - konkurs fotograficzny


„Fotografia stanowi dokument zanurzenia ludzi w czasie.”

K. Kąkolewski


Konkurs fotograficzny

pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”.

 

W dniu 14 października 2013 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2013 roku”. Komisja konkursowa dokonała oceny 27 zdjęć dwunastu uczestników konkursu. W jej wyniku przyznała następujące miejsca:


I miejsce dla Adama Falkowskiego (Bielsk Podlaski) za zdjęcie pt. „Wakacje na wsi…”;
II miejsce dla Anastazji Marek (Kozy) za zdjęcie pt. „Podwodne uroki…”;
III miejsce dla Dawida Halamy (Bielsko-Biała) za zdjęcie pt. „Wytrwali jak skała”.Bardzo dziękujemy wszystkim autorom fotografii za udział i zachęcamy za kilka miesięcy do uczestnictwa w kolejnym konkursie pt. „Kadry z wakacyjnych podróży 2014 roku”.


Organizatorzy: Koło PTT w Kozach oraz Dom Kultury w Kozach.Galeria


Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl