Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Uniwersytet Trzeciego Wieku


Inauguracja Koziańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - 12.04.2018 r.

Inauguracja Koziańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - 12.04.2018 r.


Inauguracja Koziańskiego

Uniwersytetu Trzeciego Wieku

czwartek, 12 kwietnia 2018 r., godz. 12.00

sala Domu Kultury w Kozach


Uroczystość prowadził dyrektor Domu Kultury Marek Małecki, który powitał wszystkich gości i przyszłych słuchaczy uniwersytetu. Wśród gości obecni byli m. in. wójt Gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski, przewodnicząca Rady Gminy Bożena Sadlik oraz dr Antoni Osierda – dziekan Wydziału Administracji Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej (uczelnia pełni honorowy patronat nad UTW w Kozach).

W czasie uroczystości głos zabrali wójt Gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski, który przybliżył m. in. ideę i starania zmierzające do powstania UTW w Kozach oraz przewodnicząca Rady Gminy Bożena Sadlik. Inauguracyjny wykład Wpływ aktywności ruchowej na zdrowie człowieka wygłosił dr Paweł Lizis z Wyższej Szkoły Administracji.

Głos zabrał również koordynator UTW Mirosław Frączek. Podsumował wyniki przeprowadzonych ankiet oraz zapoznał uczestników spotkania z harmonogramem zajęć oraz planem wycieczek organizowanych do końca czerwca br.

Uroczystość była również okazją do rozstrzygnięcia konkursu na logo UTW w Kozach. W konkursie wzięło udział 11 osób, które przesłały 33 oryginalne projekty. Zwycięskim projektem okazała się praca Aleksandry Nedyńskiej. Drugie miejsce zajęła Olga Świerczek, a trzecie Paweł Frączkiewicz.

Na zakończenie w części artystycznej uroczystość uświetnili uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Kozach.

(mf)


Koziański Uniwersytet Trzeciego Wieku na Facobook'u - kliknij
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl