Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koła i stowarzyszenia


Gminna Rada Seniorów

Gminna Rada Seniorów rozpoczyna pracę

W Gminie Kozy mieszka ok. 3000 osób w wieku powyżej 60 lat, czyli prawie ¼ mieszkańców to seniorzy. Obecnie Gminna Rada Seniorów zatwierdziła plan działania na najbliższy okres. Jednym z pierwszych zadań jest monitorowanie i diagnozowanie problematyki senioralnej w naszej miejscowości. Przedstawiciele GRS będą pełnić dyżur w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 17:00-19:00 (w Domu Kultury w Kozach, w sali nr 11), by przyjmować uwagi, propozycje i wnioski w zakresie problemów osób starszych. Już teraz podjęto kroki, by korzystanie z usług publicznych i nadążanie za wdrażanymi zmianami było przyjazne nie tylko osobom starszym, np. aby wszelkie publiczne informacje były podawane w sposób w pełni zrozumiały i czytelny dla odbiorców. Planowane jest organizowanie działań w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązywania podstawowych problemów prawnych osób starszych.
Przewodniczący Gminnej Rady Seniorów, pan Kazimierz Honkisz deklaruje otwartość na wszelkie głosy osób starszych i budowanie atmosfery zrozumienia dla problemów, które niejednokrotnie potrafią być dokuczliwymi dla seniora oraz tworzenie klimatu wzajemnego szacunku.

Tekst: Gminna Rada Seniorówkreska ozdobna

O G Ł O S Z E N I A

kreska ozdobnaGminna Rada Seniorów w Kozach organizuje


spotkanie mieszkańców Kóz z miejscową Policją


w dniu 23 listopada 2017 r. (czwartek) o godz. 15:00

w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozach (ul. Krakowska 2).Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kóz,

ale w sposób szczególnych osoby starsze (60+).Gminna Rada Seniorówkreska ozdobna

Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl