Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd Dom Kultury w Kozach - Slajd
Magiel Kultury
Zajęcia w Domu Kultury
Zespoły i grupy artystyczne
Koncerty, spektakle, imprezy
Konkursy, przeglądy, festiwale
Koła i stowarzyszenia
Projekty
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Kalendarz

Biuletyn Informacji Publicznej
Klauzula informacyjna RODO
Aktualna jakość powietrza
Regulamin wewnętrzny
Oferta do sponsorowania

Koncerty, spektakle, imprezy


BRZYDKIE KACZĄTKO - spektakl dla dzieci - 9.09.2018 r.

Plakat - Brzydkie kaczątko - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Lalek w Żylinie - 9 września 2018 r, godz. 16.00, taras Pałacu Czeczów w Kozach.


W niedzielę - 9 września będziemy gościć aktorów teatru lalek z Żyliny, którzy wystąpią w spektaklu "Brzydkie kaczątko". Spektakl na co dzień jest wystawiany w Żylinie, ale tym razem koziańskie dzieci będą mogły podziwiać u siebie to przedstawienie. Spektakl ten angażuje prawie dziesięcioosobowy zespół wykonawców i współpracującej ekipy. Tu składamy serdeczne podziękowanie dla Dyrekcji i całego zespołu teatru w Żylinie za ten spektakl i prezentację w Kozach.


BRZYDKIE KACZĄTKO

niedziela - 9.09.2018 r, godz. 16.00

taras Pałacu Czeczów


W przypadku deszczowej pogody spektakl zostanie przeniesiony do sali pałacowej.

Zapraszamy (wstęp wolny)
Dom Kultury w Kozach
43-340 Kozy
ul. Krakowska 2
tel. 33 817 42 32
e-mail: kultura@kozy.pl
All rights reserved
Copyrights 2012 DK Kozy
Wykonanie : litgraf.pl